Interfejs: 

Oprogramowanie: 

Akcesoria: 

Funkcjonalność: 

Opis

MUPASZ 710 plus jest 7 generacją sterownika polowego, który został opracowany w ITR. Popularność na rynku krajowym jak i zagranicznych zdobył niezawodnością, ergonomią obsługi, intuicyjnym interfejsem użytkownika oraz możliwością łatwego dostosowania do indywidualnych potrzeb odbiorców. Połączenie zaawansowanych technologii elektronicznych i teleinformatycznych, inteligentnych rozwiązań w dziedzinie elektroenergetyki oraz czynników ekonomicznych spowodowało, że jest liderem na rynku w swojej klasie.

Jedną z najistotniejszych cech funkcjonalnych urządzenia jest jego uniwersalność, która pozwala na jego stosowanie w każdym miejscu na świecie. Może współpracować z sieciami o częstotliwości 50/60 Hz. Jakość sterownika potwierdzają: bogaty zestaw funkcji zabezpieczeniowych, zaimplementowany mechanizm projektowania i obsługi logiki użytkownika, wbudowane aplikacje diagnostyczne, wysoki poziom bezpieczeństwa eksploatacji w szerokim zakresie temperatur oraz trójjęzyczny interfejs użytkownika.

MUPASZ 710 plus współpracuje z aplikacją ELF służącą do projektowania indywidualnej logiki pracy pola, parametryzacji zabezpieczeń, konfiguracji, odczytu pomiarów, zdarzeń oraz kontroli pracy urządzenia w trybie serwisowym.

Właściwości

Parametry techniczne

Dokumentacja